Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

TENIS - 21.10 Empty
PisanieTemat: TENIS - 21.10   TENIS - 21.10 I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 12:17 am

Johansson Joachim - Monaco Juan 2 @ 2.65 / expekt

Bardzo ciekawy mecz no i bardzo ciekawy kurs.
Johansson wraca po kontuzji, widac, ze jest w dobrej dyzpozycji.
W pierwszej rundzie łatwa wygrana z Luczakiem 2-0.
Monaco w swoim pierwszym meczu wygrał z czechem Hernychem, 2-1, mogl wygrac 2-0, ale nie wiem co sie stało w secie drugim, prowadzil 4-2 i dał sie przelamac 2 razy i w konsekwencji przegrał całego seta, w secie trzecim juz nie dał szans czechowi.
Ci panowie spotkali sie lacznie 3 razy.
2 razy wygrał szwed, a raz wygrał argentynczyk.
Szwed gra u siebie, wiec to tez jakis plus.
Duzo aspketow przemawia ze szwedem, ale uwazam, ze jest po kontuzji i troche czasu musi minac, zeby "wstrzelil" sie w czolowke ATP.
Monaco gra regularnie, gra dobrze - co pokazuja ostatnie turnieje, jest ograny i jest w "gazie".
Mecz nie bedzie latwy, ale po takim kursie zaryzykuje zagrac na Monaco - kurs : 2.65

Moj typ : 2

----------------------------------------------------------------

Korolev Evgueni - Kunitsyn Igor 1 @ 1.65 / betsson plus cheers

Jutro kolejny dzien zawodów w Moskwie.
Na kort jutro wyjdą rosjanin Korolev (54) oraz jego rodak Kunistyn (116).
Dotychczas ci panowie spotkali się dwa razy na hali, obydwa mecze wygrał Korolev.
Mysle, ze Evgueni nie będzie mial problemu z wygrana - ma potęzny serwis i w tym roku prezentuje się naprawde dobrze.
Bilans Koroleva w tym roku na hali wynosi : 4 mecze wygrane, 1 przegrany.
U Igora wyglada to gorzej : 2 mecze wygrane, 5 przegranych.
Jest to pierwsza runda, nie sadze, zeby Korolev odpadl, jak pisalem wyzej w tym roku gra naprawde dobrze i wygrywal z naprawd dobrymi zawodnikami, jego atutem jest bardzo silny serwis.
Jak bedzie zobaczymy

Moj typ : 1

-------------------------------------------------------------------------

Garcia-Lopez Guillermo - Greul Simon 2 @ 1.87 / expekt minus

Kolejny ciekawy mecz.
Zmierza sie w nim - hiszpan Lopez(49), oraz niemiec Simon (59).
Ci zawodnicy spotkali się na razie tylko raz i zwyciezko z tej konforntacji wyszedł niemiec.
Lopezowi zdecydowanie na hali nie idze - 8 meczy, w tym tylko 2 wygrane. U Simona lepiej to się prezentuje - 13 meczy i 7 wygranych.
W pierwszej rundzie hiszpan wygrał ze swoim rodakiem, Martinem, ktory jest poza pierwsza setka rankingu.
Simon spotkał się z wyżej rozstawionym Beckerem, z którym wygrał 2-1.
Podsumowujac - mysle, ze słabo grajacy Lopez na hali nie wygra z dobrze dysponowanym Simonem, ktory ma całkiem dobry sezon.
Jak bedzie, zobaczymy juz jutro Wink

Moj typ : 2

Do tego jeszcze zagram po kursie Davydenko - Safin 1 @ 1.40 / betsson

Proponuje tez zagrac Istomina, po kursie 1.60, oraz Santoro po kursie 1.70 (acz kolwiek ten mecz nie bedzie latwy).

Ostatnio zmieniony przez filipeque dnia Sro Paź 21, 2009 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
colo

colo

Liczba postów : 174
Registration date : 08/10/2009

PisanieTemat: Re: TENIS - 21.10   TENIS - 21.10 I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 8:03 pm

Mysle ze tez warto zagrac przeciwko Johanssonowi spox staty nie oddaja tego dokonca jak to brac pod typowanie, ale monaco jest ograny i jesli psychicznie jest z nim ok to bez problemu moze wygrac What a Face powodzenia

Johansson Joachim - Monaco Juan 2 @ 2.65 / expekt u mnie jest 3,0

poza serwisem nic specialnego monaco nie prezentuje jesli nie zacznie przelamywac to nic z tego nie bedzie i szwed roznica 1 seta moze wygrac cale spotkanie smutne, ale moze byc prawdziwe oby bylo inaczej :/

to juz raczje po meczu nie ma co sie ludzic
Monaco nic nie walczy, a szwed lamie go jak chce, kontuzja nic nie zauwazalna plus tlum kibicow ehhszkoda kasy
filipeque

Age : 35

PisanieTemat: Re: TENIS - 21.10   TENIS - 21.10 I_icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 2:52 am

Niestety bywa i tak ...

Jutro warto grac na Koroleva, po kursie 2.40 Smile
To moj czarny kon zawodow, moim zdaniem jest w stanie znalesc sie w polfinala, gra jutro z Safinem, na pewno na niego zagram Wink

Safin Marat - Korolev Evgeny 2 @ 2.50 / expekt plus cheers

Dziś bardzo ciekawy mecz, pomiędzy dwoma rosjanami.
Nie ukrywam, ze Korolev to moj czarny kon zawodow i po ciuchutku uwazam, ze jest w stanie dostac sie do polfinalu.
W pierwszej rundzie wygral z Kunistynem (ktory wygral w zeszlym toku turniej w Moskwie, oraz jego wujak jest organizatorem tego turnieju ;> - taka ciekawostka).
Korolev dysponuje naprawde potrznym serwisem i ciezko go przelamac.
Lecz o jego przeciwniku tez nie mozna powiedziec zlego zdania - Safin widac, ze gra coraz lepiej, z turnieju na turniej, ma przyplyw formy i moze byc niebespieczny - trzeba sie z tym liczyc. Marat wyeliminował Davydenko, wiec musi byc w dobrej dyzpozycji.
Ale moim skromnym zdaniem, Korolev ma bardzo duze szanse wygrac ten mecz i przejsc do kolejnej fazy turnieju, waro grac po takim kursie Wink

Moj typ : 2

Ostatnio zmieniony przez filipeque dnia Pią Paź 23, 2009 1:51 am, w całości zmieniany 2 razy
colo

colo

filipeque napisał:

pomysle Razz
filipeque

Age : 35

PisanieTemat: Re: TENIS - 21.10   TENIS - 21.10 I_icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 9:08 pm