Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 TENIS - POLFINALY !!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
filipeque




Liczba postów : 73
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:05 am

Marion Bartoli - Agnieszka Radwanska 2 @ 1.66 plus cheers


Już jutro nasza reprezentantka zmierzy się w półfinale w Pekinie.
Naprzeciw jej stanie francuzka Batroli.
Szczerze powiem, ze nie spodziewałem się polki w polfinale, myslalem, ze odpadnie z hiszpanką Martinez (na która postawilem - przeciwko Agnieszce), ale mozna powiedziec, ze polka wyszła z opresji i wygrała przegrany mecz.
Potem potwierdzila swoja wysoka forme w meczu z Dementieva (która zajmuje 4 miejsce w rankintu WTA) ogrywajac ja 7-5 , 6-3.
Tutaj juz polka nie odpusci liczy sie tylko final, lepiej chyba nie mogla trafic , w drugim polfinale sa lepsze zawodniczki od dotychczasowej rywalki polki - Petrova oraz Kuzentova.
Mecz moze nie bedzie latwy, ale widze tutaj wygraną naszej zawodniczki.
Jak bedzie zobaczymy juz niedlugo Wink


Moj TYP : 2




----------------------------------------------------------------


Gael Monfils - Jo Wilifred Tsonga 2 @ 1.67 / betsson plus cheers

Już dzisiaj odbędzie się pólfinał turnieju w Tokio, spotkają się w nim dwaj czolowi francuzi liczacych sie w rankingu ATP.
Monflis jest na pozycji 13, a jego rodak na 7.
Ci dwaj panowie spotkali się dotychczas dwa razy, wszystkie mecze z łatwością wygrał Tsonga - mysle, ze teraz też tak bedzie.
Tsonga o wiele trudiejsza drabinka podczas turnieju - Gulbis, który bardzo dobrze sobie radził w całym turnieju, Gaquet, oraz niemc Zvareva.
Monflist musial uporac sie z Warwinka, oraz z dwoma graczami z poza setki (Chiundiinelii oraz Khamadov) czyli z zawodnikami slabszymi niz mial jego rodak.
Mysle, ze Tsonga nie powinien mniec wiekszych problemow i powinien ograc łatwo 2-0 Monflisa, tymbardziej, ze Tsonga spisuje sie DOBRZE w całym turnieju.
Kurs 1.67 - mysle, ze warto sprobowac Wink





Mój typ : 2


-------------------------------------------------------------------------------------


Lleyton Hewitt - Mikhail Youzhny 2 @ 2.11 / betsson plus cheers

Drugi pólfinal w Tokio.
Zagra w nim autralijczyk Hewitt oraz rosjanin Youzhny, ktory naprawde gra bardzo dobrze na kortach w Tokio.
Rosjanin wyeliminowal takich zawodnikow jak Berdych (21), Simon Gilles (10) oraz Bellucciego (51), jednym słowem rusek nie miał lekko, ale uporał się z silnymi zawodnikami i to nie był przypadek.
Australijczyk miał o wiele łatwiejsze zadanie, prawie wszyscy jego zawodnicy w tym turnieju byli z poza pierwszej setki ATP (poza Santoro - 42 miejsce).
Ci dwaj panowie grali ze soba 3 razy, wszystkie mecze wygrał Hewitt, ale mysle, ze tym razem bedzie inaczej - rosjanin prezentuje naprawde swietna gre i powinien ograc Hewitta.
Kurs kuszacy - 2.11 mysle, ze warto sprobowac Wink


Powodzenia !!


KTO SKORZYSTAŁ TO GRATULUJE Wink


Ostatnio zmieniony przez filipeque dnia Sob Paź 10, 2009 6:40 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.typujznami.pl
colo

colo


Liczba postów : 174
Registration date : 08/10/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:14 am

Z tym Lleyton Hewitt - Mikhail Youzhny 2

to bym uwazal i ryzykowny typ pozdrawiam
Powrót do góry Go down
filipeque




Liczba postów : 73
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 11:40 am

colo napisał:
Z tym Lleyton Hewitt - Mikhail Youzhny 2

to bym uwazal i ryzykowny typ pozdrawiam


No kurs duzy wiec ryzyko tez duze Wink
Wlasnie Youzhny wygrał Smile
Kto zagral i skorzystał to gratuluje.
Powrót do góry Go down
http://www.typujznami.pl
colo

colo


Liczba postów : 174
Registration date : 08/10/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:54 pm

Niezel niezle gratulacje ja wtopilem hehe nadal i Hewitt

dlugo grasz w tenisa? bo widze ze niezle ci idzie Smile
Powrót do góry Go down
filipeque




Liczba postów : 73
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 5:42 pm

Nie gram długo tenisa - moze pół roku, ale ten sport stal sie moja priorytetowa dyscyplina sportowa do obstawiania, staram sie sledzik wyniki, czytac statystyki itp ..

Jeszcze duzo nauki przede mna Wink)
Powrót do góry Go down
http://www.typujznami.pl
colo

colo


Liczba postów : 174
Registration date : 08/10/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 6:23 pm

filipeque napisał:
Nie gram długo tenisa - moze pół roku, ale ten sport stal sie moja priorytetowa dyscyplina sportowa do obstawiania, staram sie sledzik wyniki, czytac statystyki itp ..

Jeszcze duzo nauki przede mna Wink)

a mecz eogladasz bo to jest wazne? i pytanie czy jestes procentowo do przodu? Smile
Powrót do góry Go down
filipeque




Liczba postów : 73
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 6:39 pm

Nie mam niestety kablowki (niedlugo powinienem zalozyc)
Staram sie czasami na Sopcascie ogladac mecze, ale tez nie zawsze ...
i zdaje sobie z tego sprawe, ze ogladanie meczy jest bardzo wazne Wink
Wtedy mozna ocenic bardzo dobrze kto jaka ma forme, a co za tym idzie ? lepsze typowanie wynikow Wink

Procenotowo, ciezko mi jest sie okreslic - wszystkie moje zdarzenia z tenisa masz w dziale kupony Wink.


Pozdrawiam.
543000 moje gg, jak cos to zapraszam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.typujznami.pl
colo

colo


Liczba postów : 174
Registration date : 08/10/2009

TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 7:12 pm

filipeque napisał:
Nie mam niestety kablowki (niedlugo powinienem zalozyc)
Staram sie czasami na Sopcascie ogladac mecze, ale tez nie zawsze ...
i zdaje sobie z tego sprawe, ze ogladanie meczy jest bardzo wazne Wink
Wtedy mozna ocenic bardzo dobrze kto jaka ma forme, a co za tym idzie ? lepsze typowanie wynikow Wink

Procenotowo, ciezko mi jest sie okreslic - wszystkie moje zdarzenia z tenisa masz w dziale kupony Wink.


Pozdrawiam.
543000 moje gg, jak cos to zapraszam Wink


ok spoko odezwe sie bo tez tenis bardziej mnei interesuje co do typowania Smile dzisiaj wtopilem bo nei ogladalem meczy a to duzy minus ;/ chociaz nie do konca bo tsonge dalem i rafe rafa zjebal mi kupon Sad

i co na jutro puszczasz?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TENIS - POLFINALY !! Empty
PisanieTemat: Re: TENIS - POLFINALY !!   TENIS - POLFINALY !! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TENIS - POLFINALY !!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» TENIS - 21.10
» TENIS 23.11

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: