Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 RIMERA DIVISION - 01.11.2009

Go down 
AutorWiadomość
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

RIMERA DIVISION - 01.11.2009 Empty
PisanieTemat: RIMERA DIVISION - 01.11.2009   RIMERA DIVISION - 01.11.2009 I_icon_minitimeNie Lis 01, 2009 1:21 am

La Coruna - Dijon
Typ: 1
Kurs: 1.85
Stawka: 4/10

Deportivo w tym sezonie u siebie gra bardzo skutecznie. Na 12 możliwych pkt do zdobycia na El Riazor zdobyli aż 9. Oddając pkt tylko Espanyol Barcelona (2:3) w drugiej kolejce sezonu. Zdołali pokonać Sevillę, Malagę oraz Villarreal, wszystkie spotkania zakończyły się wynikiem 1:0, trzeba dodać, że gdyby nie fatalna na początku tego sezonu postawa Villarreal to wszystkie wyniki byłby sporymi i miłymi niespodziankami dla sympatyków gospodarzy jutrzejszego meczu. Sporting z Djionu zgromadził zaledwie 4 pkt w meczach wyjazdowych. Pokonując przeciętny Athletic Bilbao oraz remisując 2:2 z Valencią. W tabeli ogólnej La Coruna wyprzedzają ubiegłorocznego beniaminka ligi o 3 pkt. Myślę, że 7 miejsce jest dla Gości bardzo korzystnym układem, wszyscy wiedzą, że nie dysponują jedenastką "na puchary"... więc czas odstąpić miejsca lepszym i godniejszym.
W zespole gości zabraknie Francisco Maldonado, Sergio Matabueny i Gerarda. Dospodarze zagrają osłabieni absencjami Juciego oraz Misty.
W ostatnim meczu Dijon sensacyjnie zremisował na Santiago Bernabeu 0:0, La Coruna za to w fatalnym stylu przegrała wyjazdowe starcie z Real Valladolid 0:4. Jest to moim zdaniem główny .. atut Gospodarzy. Z całą pewnością będą chcieli pokazać prawdziwe oblicze zespołu i udowodnić kibicom na własnym stadionie, że zapowiedzi działaczy klubu o walkę o Europejskie Puchary nie były słowami rzuconymi na wiatr. Djion przegrywając ten mecz pokaże, że główny cel na ten sezon to utrzymać się w La Liga.
Byłbym zapomniał. Stawkę na to spotkanie podałem tylko 4/10 ze względu na to, że kursy na gospodarzy rosną, na gości maleję. Jest to dla mnie niewytłumaczalne zjawisko... nigdzie nie spotkałem żadnej sensownej informacji "usprawiedliwiającej" takie poczynania buków, niemniej jednak gram to spotkanie nieco ostrożniej niż normalnie.


Villarreal - Tenerife
Typ: 1
Kurs: 1.75
Stawka:8/10

Może zacznę od tego, że po odejściu Pellegriniego do Realu Villarreal stracił .. wszystko co miał. Czyli świetność, agresywność, fantazję i finezję a przede wszystkim charakter i pasję. Oglądałem w tym sezonie nie mniej niż 5 spotkań Villarreal i jestem rozczarowany oraz zdegustowany ich postawą. Piłkarze niemalże Ci sami co w zeszłym sezonie.. wyniki takie jakie są.
Villarreal w tym meczu będzie chciał wydostać się ze strefy spadkowej. Teoretycznie w zasięgu jest awans o 5 pozycji, na 13 lokatę, wyprzedzając między innymi jutrzejszego rywala CD Tenerife.
Baniminek radzi sobie całkiem przyzwoicie... na własnym stadionie, bowiem w meczach wyjazdowych przegrali wszystkie 4 mecze tracąc 10 goli a zdobywając 1. Villarreal gra poniżej oczekiwań w tym sezonie i nie ma w tym temacie żadnych wątpliwości. Uważam jednak, że są w stanie zagrać powyżej przeciętnej jeśli chodzi o ten sezon. Mogę to stwierdzić chociażby po obejrzeniu meczu Ligi Europejskiej z Lazio Rzym, co prawda przegranym... ale zdecydowaną większość meczu to oni kontrolowali przebieg gry. W Tenerife nie wystąpi Ricardinho oraz Bertrana. W ekipie gospodarzy zabraknie Roberta Piresa i Gonzalo Rodriguza, mimo to uważam, że mecz zakończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy.



Ponadto:
La Coruna - Dijon
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Stawka: 1/10

Villarreal - Tenerife
Typ: 1/1
Kurs: 2.55
Stawka: 2/10

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

RIMERA DIVISION - 01.11.2009 Empty
PisanieTemat: Re: RIMERA DIVISION - 01.11.2009   RIMERA DIVISION - 01.11.2009 I_icon_minitimeNie Lis 01, 2009 10:16 pm

gazda stach napisał:

Villarreal - Tenerife
Typ: 1
Kurs: 1.75
Stawka:8/10
WYNIK: 5:0 +6j

gazda stach napisał:

Villarreal - Tenerife
Typ: 1/1
Kurs: 2.55
Stawka: 2/10
HT: 1:0
FT: 5:0
+3.1j


Został 1 mecz.
Liczę na podobne rezultaty Smile
Powrót do góry Go down
 
RIMERA DIVISION - 01.11.2009
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SCOTLAND DIVISION 3
» 13.10.2009 18:00_Koszykówka_Liga Adriatycka
» 18.03.2009 New Jersey - Chicago
» 18.03.2009 20:45 Aberdeen-Dunfermline
» 19.03.2009 17.00 Kosice - Zvolen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: