Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Real - AC Milan

Go down 
+3
Sahex
gazda stach
filipeque
7 posters
AutorWiadomość
filipeque




Liczba postów : 73
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 9:01 pm

Real Madrid - AC Milan 1 @ 1.53 / expekt

Na dzisiejsza kolejke wybralem własnie to spotkanie. Uwazam je, za najbardziej prawdopodbne do tego, aby wygrać.
Do tego kurs jest bardzo dobry. Nie bede sie rozpisywal, bo nie jestem dobry w pisaniu analiz z noznej, ale chyba kazdy, kto sie intersuje pilka, wie, ze Milan to nie ten Milan co chociazby w zeszlym roku.
W lidze wloskiej, jak i w LM graja ŹLE. Jak na taki klub to mozna nawet rzecz fatalnie - a real ? przeciwnie .. kosmiczny sklad, dobrzy zawodnicy, szybka gra i dobra skutecznosc - co wyniki mowia same za siebie, zawsze w ich meczu ogladamy duzo bramek.
W Milanie graja same "dziadki" nie dadza rady powstrzymac dobrze dysponowanego Realu Madryt. Jezeli Milan nie radzi sobie w Serie A, to czemu maja sobie poradzic z jednym z lepszych klubow w Europie i to jeszcze na ich stadionie ?

Dla mnie łatwa wygrana Realu - kurs 1.53 biore z ucałowaniem reki Wink

Mój typ : 1

Do tego dorzucam Chelsea i gram to za 50 zł - ako 2.12.
Powrót do góry Go down
http://www.typujznami.pl
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 9:43 pm

Dobry typ spox

Co do samych dziadków to przykład np. Pato, który grał na MŚ U21 w Kanadzie w 2005-6 roku z Polską (i przegrał 1:0:bravo:) zaprzecza Razz
A Milan i w tamtym roku grał fatalnie Razz

Nie lubię ani Realu ani Milanu, nawet za czasów Figo, Carlosa czy Shevy tych klubów nie lubiłem, nie wiem dlaczego.
Jedno trzeba przyznać, Real osiągnął to co za dawnych lat. Cieszą się z gry w piłkę. Tak jak Barcelona moim zdaniem, są w stanie na pełnych obrotach grać całe spotkanie, wykorzystać niewielkie błędy przeciwnika i co najważniejsze cieszyć się z każdego podania i bramki. Gdy dowiedziałem się, że Pellegrini został trenerem Realu to już zacierałem ręce - z racji tego, że nie lubię Realu, nie ceniłem tego trenera. Uważam, że mając takich piłkarzy w Villareal mógł osiągnąć więcej. Ale kiedy spojrzymy na tabele Hiszpańskiej Piłki to stwierdzimy, że Pellegrini to świetny trener. Za jego dowództwa drużyna walczyła o top3 , dzisiaj jest czerwoną latanią, a wcale tak składu nie przewietrzyli. A to świadczy o tym, że trener Realu Madryt to po prostu jest argument inplus, który pozwoli walczyć o mistrzostwo i o triumf w LM... w końcu w 1/2 finału może nie być żadnej angielskiej drużyny, i szczerze mówiąc jakbym miał typować to tak bym obstawił.
Troszkę zboczyłem z tematu, ale to moja wada.

Ja polecam jeszcze ht/ft na x/1 i 1/1 . Inaczej być nie może, a zysk będzie.

Do tego zagrałem handi (-1) na 1.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję typu.
Powrót do góry Go down
Sahex

Sahex


Liczba postów : 209
Age : 33
Registration date : 28/05/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 11:44 pm

Taaa , dobry typ ....
Widać po tym meczu , że REAL bez ŻELUSIA nie istnieje Smile i jest nic nie wart Smile
A Pato w tym meczu ?? Klasa sama w sobie !!

WYNIK 2:3 !! Smile
Powrót do góry Go down
filipeque




Liczba postów : 73
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 11:47 pm

Jak ja cos obstawiam, to zawsze jest niespodzianka :]

Nie wiem kto by dzis obstawil na Milan ... kazdy wie jakie tam sa klopoty, jak graja we wloskiej lidze itp ... a jak gra real .. no nic trudno ;x
Powrót do góry Go down
http://www.typujznami.pl
Baron

Baron


Liczba postów : 433
Skąd : Barcelona
Registration date : 02/03/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 11:49 pm

Dzis bylem w naziemnym Toto-mixie i ludzie grali na milan Smile
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 37
Age : 32
Skąd : Wolsztyn
Registration date : 26/08/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 11:49 pm

Powrót do góry Go down
Sahex

Sahex


Liczba postów : 209
Age : 33
Registration date : 28/05/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 11:54 pm

Bartek napisał:
ktoś jednak grał Razz
https://2img.net/r/ihimizer/img24/6753/59655834.jpg

Kurs na Milan był 41.00 ??
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 37
Age : 32
Skąd : Wolsztyn
Registration date : 26/08/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 11:59 pm

też się dziwię :] - to nie jest mój kupon / znalazłem go na pewnym chacie ;]
może ten ktoś grał ht/ft - wtedy kurs byłby zbliżony do 41 Smile
Ale na screenie jest tylko typ - 2.
Powrót do góry Go down
Sahex

Sahex


Liczba postów : 209
Age : 33
Registration date : 28/05/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 12:01 am

dlatego mnie to dziwi ...
Powrót do góry Go down
ACAB




Liczba postów : 9
Registration date : 14/08/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 12:06 am

to jest typ 1ht 2ft...Macie przeciez w nawiasie(1?)
Powrót do góry Go down
kamilbaczyk

kamilbaczyk


Liczba postów : 200
Age : 34
Skąd : Zambrów
Registration date : 11/06/2009

Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 12:08 am

może grał na live STS Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Real - AC Milan Empty
PisanieTemat: Re: Real - AC Milan   Real - AC Milan I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Real - AC Milan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: