Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 LIGA MISTRZÓW

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kwiatek17171




Liczba postów : 18
Registration date : 04/10/2009

LIGA MISTRZÓW Empty
PisanieTemat: LIGA MISTRZÓW   LIGA MISTRZÓW I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 5:10 pm

Spotkanie: Zurich - Marsylia
Typ: 2 Kurs:2,05 0:1
Typ: over 2,5 Kurs: 1,85 plus plus
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Kolejny dzień zmagań w LM. Tym razem w Zurichu zmierzą się ze sobą się miejscowy FC Zurich i Olympique de Marseille.

Co ciekawe przed tą kolejką to Zurich ma na koncie więcej punktów od Olympique Marsylia. Marsylia ma 0 punktów przy bilansie bramkowym 1:5 (3 bramki strzelone przez RM), przegrali z Milanem 2:1 i Realem 3:0. W lidze francuskiej są oni na 5 miejscu. Pomimo tych statystyk typuje wygraną Olympique'u. Dlaczego? O to powody:
-FC Zurych nie jest jakąś europejską potęgą i myślę że wygrana z Milanem była przypadkiem, gdyż Milan jest w głębokim dołku
- różnica klas; nie ma co porównywać ligi francuskiej do szwajcarskiej
- jest to ostatni gwizdek dla Marsylii jeżeli realnie myślą o wyjściu z tej grupy
- FC Zurich w rodzimej lidze spisuje się słabo (jak na poziom ligi szwajcarskiej) ma dopiero piąte miejsce, uzyskał tylko 15 pkt. po 12 meczach przy bilansie bramkowym 23:23
-mimo porażki 3:0 z "Galaktycznymi" Olympique zagrał naprawdę dobry mecz, w pierwszej połowie mieli kilka groźnych kontr, po pierwszym golu wszystko im się posypało i sędzia podyktował (według mnie) karnego z kapelusza.


Ostatnio zmieniony przez kwiatek17171 dnia Czw Paź 22, 2009 7:13 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Supernatural89

Supernatural89


Liczba postów : 23
Skąd : mam wiedzieć?
Registration date : 29/07/2009

LIGA MISTRZÓW Empty
PisanieTemat: Re: LIGA MISTRZÓW   LIGA MISTRZÓW I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 5:24 pm

Typ może i dobry, ale szkoda, że analiza skopiowana z http://www.forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=36771
Powrót do góry Go down
kwiatek17171




Liczba postów : 18
Registration date : 04/10/2009

LIGA MISTRZÓW Empty
PisanieTemat: Re: LIGA MISTRZÓW   LIGA MISTRZÓW I_icon_minitimeSro Paź 21, 2009 6:58 pm

Supernatural89 napisał:
Typ może i dobry, ale szkoda, że analiza skopiowana z http://www.forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=36771

Typ jest mój ale masz racje analiza jest pożyczona....nie chcialo mi sie wymyślać swojej...ale wg mnie Rate 9/10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





LIGA MISTRZÓW Empty
PisanieTemat: Re: LIGA MISTRZÓW   LIGA MISTRZÓW I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
LIGA MISTRZÓW
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: