Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nantes - Metz

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Nantes - Metz Empty
PisanieTemat: Nantes - Metz   Nantes - Metz I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 9:13 pm

Nantes - Metz
Typ: 1
Kurs: 1.8
Stawka: 5/10

Obie drużyny mają jeden cel przed tym sezonem. Awansować do Ligue1. Metz spadł 2 sezony temu, Nantes w poprzednim. Metz w tamtym sezonie zabrakło bodaj 3-5pkt do awansu, obecnie w elicie zastępuje ich Boulogne Razz.
Nantes z kretesem pożegnało się najwyższą klasą rozgrywkową, ale na razie systematycznie pokazują, że nie na długo się pożegnali.

Nantes przed ta kolejką miało 3 pkt straty do prowadzącego Caen, Metz z dorobkiem 12 pkt plasuje się o kilka pozycji niżej, w środku stawki. Goście zawodzą, zawodzą zdecydowanie na wyjazdach:
vs. Vannes Olympique Club 0:3
vs.Stade Brestois 29 1:2

vs. Nimes Olympique 1:1
vs. Le Havre AC 0:2

1 pkt w 4 meczach.. 19 pozycja [na 20] jeśli chodzi o mecze na wyjazdach, najgorsza defensywa i przedostatni atak prezentowany poza domem.

Nantes u siebie:
vs. Clermont Foot Auvergne 3:2
vs. Istres Ouest Provance 5:0
vs. Racing Club Strasbourg 2:1
vs. Nimes Olympique 2:1


Najlepiej z pośród wszystkich ekip Ligue2, najlepszy atak, sporo tracą u siebie.. ale nie przeszkadza im to w kompletowaniu zwycięstw.
Historia również przemawia za gospodarzami. Na Stade de la Beaujoire [bo na tym obiekcie zostanie rozegrany dzisiejszy mecz] oba zespoły spotkały się już 38x. 20krotnie zwyciężali gospodarze, 5krotnie goście, 13x padł remis.
Kolejny atut graczy Nantes to N´Diaye - wyborowy strzelec. Niemalże 1/3 z 17 strzelonych bramek przez jego zespół należy właśnie do niego.
Jeśli chodzi o absencje to w obu drużynach jest podobnie. W Nantes teoretycznie powinno być gorzej - nie zagra pierwszy bramkarz zespołu, mnie to szczególnie nie martwi.

Myślę, że nie pominąłem żadnego szczegółu. Stawka jest niska, fakt, ale mimo statystyk przemawiającymi jednoznacznie na korzyść gospodarzy niepokoję się strasznie. Być może Metz dzisiaj właśnie pokaże, że stać ich na powrót do Ligue1?
Niemniej jednak obstawiam 2:0.

Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
ponio




Liczba postów : 66
Registration date : 30/07/2009

Nantes - Metz Empty
PisanieTemat: Re: Nantes - Metz   Nantes - Metz I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 9:42 pm

BAN 120%
. Typie ogarnij się Podałem typ a ty ten sam podałeś. Mijając fakt że jak go skopiowałem to ty żeś napisał sam dla szpanu i ten sam podał.
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Nantes - Metz Empty
PisanieTemat: Re: Nantes - Metz   Nantes - Metz I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 9:48 pm

ponio napisał:
BAN 120%
. Typie ogarnij się Podałem typ a ty ten sam podałeś. Mijając fakt że jak go skopiowałem to ty żeś napisał sam dla szpanu i ten sam podał.

TWÓJ TYP:
ponio napisał:
Spotkanie: Nantes - Metz
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 2.35
Stawka: 6/10

MÓJ TYP:
gazda stach napisał:
Nantes - Metz
Typ: 1
Kurs: 1.8
Stawka: 5/10

Dodaj do tego analizę, moim zdaniem co najmniej poprawną.
Widzisz różnicę?

Jeśli zasługuję na ban'a to Kipak na pewno mi go podaruje.

Tyle w temacie, miałem nadzieję, że pokarzesz jakąś klasę i resztki honoru i odpowiesz w Twoim dziele jakoś konstruktywnie, odpowiednio do mojej krytyki [w pełni uzasadnionej!]. Widać nie potrafisz.

Kiedyś pisałem już, że szkoda, że nie trzeba prze rejestracji potwierdzać tożsamości dowodem. Nie byłoby wtedy takich sytuacji.

Pozdrawiam i przepraszam za odbiegnięcie od tematu.
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Nantes - Metz Empty
PisanieTemat: Re: Nantes - Metz   Nantes - Metz I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 11:42 pm

WYNIK: 2:2 minus

Do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nantes - Metz Empty
PisanieTemat: Re: Nantes - Metz   Nantes - Metz I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nantes - Metz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Metz - Tours

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: