Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brann - Valerenga

Go down 
AutorWiadomość
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Brann - Valerenga Empty
PisanieTemat: Brann - Valerenga   Brann - Valerenga I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 8:36 pm

Brann - Valerenga
Typ: 1
Kurs: 1.85
Stawka: 8/10

Mecz rozpoczyna się o 20:00
Do końca sezonu pozostały trzy kolejki. Valerenga gra o nic. 10 pkt straty do Stabaek (ostatnie miejsce pucharowe). Brann ma tylko 4 pkt straty do Stabaek i jeden mecz rozegrany mniej, a co za tym idzie, jeśli dzisiaj wygrają to zbliżą się do strefy pucharowej na 1 pkt na 2 mecze przed końcem sezonu!
Brann w ostatnich 2 meczach udowodnił, że potrafi grać z drużynami pokroju Valerengi i zależy mu na na pucharach:
Tromsö IL - SK Brann Bergen 0:2 - 1 pkt mniej niż Valerenga
SK Brann Bergen - Odd Grenland BK 4:2 - 5 pkt więcej niż Valerenga

Valerenga prezentuje ostatnio świetny i skuteczny Futbol, wygrała 3 ostatnie mecze:
Valerenga IF Oslo - FK Viking Stavanger 3:1
FK Bodo/Glimt - Valerenga IF Oslo 0:2
Valerenga IF Oslo - FC Lyn Oslo 4:1

Wygląda ładnie, tylko trzeba wziąć poprawkę na to, że drużyny pokonane przez Valerenge zajmują obecnie 10, 15 i 16 miejsce w tabeli, a przed tymi meczami drużynie groził nawet spadek do strefy spadkowej.

Uważam, że drużyna z Oslo nie będzie się angażowała w mecz, grają właściwie o pietruszkę. Nie spadną, nie zagrają w pucharach, Brann za to przed własną publicznością z pewnością pokaże na co ich stać.

Proponuję również zakład:
Brann - Valerenga
Typ: over 2.5
Kurs: 1.5
Stawka: 2/10

W meczach obu drużyn w ponad 70% przypadkach padają wyniki over'owe, do tego dochodzi stawka meczu. Zaznaczam jednak, że jest to niski kurs, moim zdaniem za niski. Jeśli komuś w buku zostaną jakieś resztki można zagrać. Ja wedle tradycji, na typ dnia poświęcam 10j dlatego też zdarzenie to jest wystawkowane tak a nie inaczej.

Pozdrawiam i polecam!
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Brann - Valerenga Empty
PisanieTemat: Re: Brann - Valerenga   Brann - Valerenga I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 3:56 pm

gazda stach napisał:
Brann - Valerenga
Typ: 1
Kurs: 1.85
Stawka: 8/10

-8j

gazda stach napisał:
Brann - Valerenga
Typ: over 2.5
Kurs: 1.5
Stawka: 2/10

+1j


Bilans: -7j minus
Wynik mnie zaskoczył, w 60 min było 1:1, myślałem, że spokojnie Brann wygra mecz.
Swoją drogą to źle podzieliłem stawki na 1 i 2 wydarzenie.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
 
Brann - Valerenga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: