Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Graz - Villach

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Graz - Villach Empty
PisanieTemat: Graz - Villach   Graz - Villach I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 4:44 pm

Dzisiaj, o 19:15 [jak na BUNDESLIGA Hokej Austria przystało] rozpocznie się wielki mecz, mecz, po którym będziemy znali nowego lidera lub dotychczasowy powiększy przewagę nad resztą.

Graz - Villach

Dokładnie 2 dni temu obie drużyny grały mecze, w przypadku gospodarzy był to arcyważny mecz z czwartą drużyną w tabeli.
EV Vienna Capitals - EC Graz 99ers 3:5
Dla Villach był to teoretycznie łatwy mecz, jak się później okazało .. przegrany.
Alba Székesfehérvár - EC Pasut VSV Villach 5:1

Wszystkie serwisy, blogi czy też fora uważają, że pewnie zwycięży lider [bramek od 6 do 12 widziałem chyba - il. goli] ... ja uważam jednak odwrotnie, piszę na wstępnie.

Graz w tym sezonie gra niemalże idealnie - 3 porażki [jedna po dogrywce], 10 zwycięstw, [dwa po dogrywce]
Villach gra bardzo dobrze - 9 zwycięstw i 5 porażek [po jednym meczu wygranym i przegranym w dogrywce]
Jedyny mankament drużyny z Villach to gra na wyjeździe - jest to dopiero 7 drużyna gdyby liczyć mecze tylko u siebie. Graz ... u siebie .. jest liderem.
Oba zespoły zmierzyły się już w 2 kolejce w tym sezonie. Lepszy okazał się zespół z Villach wygrywając u siebie 4:3. Villach przez pierwszą cześć sezony był liderem - wygrał 6 z pierwszych 7 meczy. Graz na początku przegrał 2 mecze by potem wygrywać mecz za meczem.. ależ ile można?
No właśnie. Jak wyżej pisałem Graz grał potwornie ważne spotkanie z Vienna - wygrał 5:3 [wynik przewidziałem po kursie 2.9 bodajże Razz ]. Jest zmęczony, na pewno podróż i 2 mecz w przeciągu 48h nie jest ich sprzymierzeńcem. Jasne, Villach również 2 dni temu grał mecz, ale ze słabą Albą, odpuścił mecz przegrywając gładko i bez walki 5:1 by dzisiaj pokonać faworyta. Na miejscu zarządu Villach z pewnością wybrałbym wygrany mecz z Grazem niż Albą.
Kolejną sprawą w tym meczu jest ilość goli.. Graz w tym sezonie preferuje wyniki under'owe, Villach over'owe. Teoretycznie w meczu powinno paść 7-8 bramek, ja uważam jednak, że bramek będzie mało, bardzo mało.
Tyle, wiem, że się rozpisałem, ale to leży w mojej naturze.

Zatem, trzy wyniki na dzisiaj - łączna pula za którą zagram to 10j - rozkładając na 3 spotkania to nie wiele - fakt, ale ostatnio za dobrze idzie jeśli chodzi o Typ Dnia, a sam typ nie jest "silny", przewiduję niespodziankę.

1. Graz - Villach
Typ: 2
Kurs: 4.00
Stawka: 3/10

2. Graz - Villach
Typ: under 5.5
Kurs: 2.2
Stawka: 3/10

3. Graz - Villach
Typ: 1tercja - X
Kurs: 2.8
Stawka: 4/10


Ogólnie chodzi o zysk, nie ważne co wejdzie a co nie.
Mam nadzieję, że wejdzie jednak wszystko, na dzisiaj nie puszczam nic innego.


Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Graz - Villach Empty
PisanieTemat: Re: Graz - Villach   Graz - Villach I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 9:00 pm

gazda stach napisał:

1. Graz - Villach
Typ: 2
Kurs: 4.00
Stawka: 3/10
WYNIK: 4:2 minus minus

2. Graz - Villach
Typ: under 5.5
Kurs: 2.2
Stawka: 3/10
WYNIK: 4:2 [6goli] minus minus

3. Graz - Villach
Typ: 1tercja - X
Kurs: 2.8
Stawka: 4/10
WYNIK: 3:0
minus minus

W tym momencie ręce mi opadły.
No cóż nie trafiłem. Najprawdopodobniej wszystkie 3 typy błędne. Spory minus.

Przepraszam.

Gdyby nie 3 minuty 1 pierwszej kwarcie podczas której z 0:0 zrobiło się 3:0 w tym temacie byłoby zielono Razz
No niestety nie udało się, trudno.
Biorąc pod uwagę kilka typów z ubiegłego tygodnia w tym dziele podanych przeze mnie chyba nie mam się czego wstydzić. Mimo wszystko przepraszam, mam nadzieję, że wielu tego nie zagrało.[b]
Powrót do góry Go down
slavvek




Liczba postów : 18
Skąd : GKS Tychy
Registration date : 02/10/2009

Graz - Villach Empty
PisanieTemat: Re: Graz - Villach   Graz - Villach I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 12:29 am

gazda stach napisał:

... Gdyby nie 3 minuty 1 pierwszej kwarcie podczas ...

W pierwszej "TERCJI" Razz

Kwarty są w koszykówce Razz

Pzd
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Graz - Villach Empty
PisanieTemat: Re: Graz - Villach   Graz - Villach I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 12:42 am

Oj tam oj tam Razz
Gratuluję spostrzegawosci bravo

sory za błąd.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Graz - Villach Empty
PisanieTemat: Re: Graz - Villach   Graz - Villach I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Graz - Villach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: