Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 New York Rangers - Los Angeles Kings

Go down 
AutorWiadomość
Villa




Liczba postów : 34
Age : 33
Skąd : Radomsko
Registration date : 02/03/2009

New York Rangers - Los Angeles Kings Empty
PisanieTemat: New York Rangers - Los Angeles Kings   New York Rangers - Los Angeles Kings I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 7:59 pm

New York Rangers - Los Angeles Kings
Typ: NYR
Kurs: 2,05

Zaskoczeniem z pewnością jest postawa Los Angeles ale to co mnie osobiście trochę dziwi to nie same wygrane ale ich styl, w sezonie poprzednim Kings też potrafili mieć udane serie ale były to mocno overowe zwycięstwa w których atak zespołu z Los Angeles po prostu trafiał do bramki rywali raz po raz, w tym sezonie da się zauważyć że LA zwyciężają w meczach underowych, dobrze bronią i pewnie czują się we własnej tercji - wobec praktycznie braku wzmocnień na pozycji defensorów jest to zaskakujące, dobrą formę złapał bramkarz Quick (mam go w fantasy FB więc się ciesze ) ale dziś tak jak już zostało napisane jego zmiennik Ersberg i nie wiadomo na co go stać. Zmiana na pozycji goalie ma związek z tym że dla drużyny z miasta aniołów będzie to gorący okres : wiele meczy w kilka dni. Co do Rangersów zwróciłbym uwagę że oni słabszych bramkarzy (a Ersberg mocarzem nie jest) rostrzeliwują jak na zawołanie, choćby ostatni mecz w którym wlepili Toskali 7 bramek pokazuje że skuteczność NYR stoi na wysokim poziomie. Ostatni dobry występ i SHO Valiquette'a dała do myślenia trenerowi Strażników i dała do myślenia Lundvistowi, wpłynęło to na niego pozytywnie i forma wydaje się że poszła w górę - teraz wie że jego back up prezentuje się dobrze a kolejne słabe występy mogą skutkować utratą pewnej pozycji w bramce Rangers. Podoba mi się styl gry ekipy z Nowego Jorku, pamiętam że w zeszłym sezonie równie mocno wystartowali i nawet do 15 "kolejki" byli w samym czubie ligi, potem się coś zacięło ale to już mniej istotne - sprawa może leżeć w dobrym przygotowaniu fizycznym i mentalnym do początku sezonu, Rangers jak się wydaje chcą wygrywać i robią to w ładnym stylu. Szczególnie dobre wrażenie zrobili na mnie pokonując Washington, New Jersey i Anaheim, no bo ostatni mecz to straszna słabizna w wykonaniu Toronto którzy cieniują do dziś. Los Angeles Kings mieli nie ujmując ich wygranym dużo łatwiejszych rywali, świeżo budowane zespoły Islanders , Phoenix czy też Minnesoty nie dawały dużego oporu a jednak toczyli raczej wyrównane pojedynki z LAK, nie wiem więc czy zaskakująco dobra postawa obronna Królów wytrzyma dzisiejszy napór Rangers, myślę bowiem że to Strażnicy zdominują mecz.

Typ od najlepszego typera NHL jakiego znam.
Powrót do góry Go down
 
New York Rangers - Los Angeles Kings
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» New York Rangers - Boston Bruins
» Texas Rangers vs Oakland Athletics (2:00) ! 15.09

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: