Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 11:50 am

Kotwica Kolobrzeg (-6.5) - Sportino Inowroclaw
Typ: 1
Kurs: 1.85


Zespół z Kołobrzegu - zdobywca pucharu polski [po pokonaniu ASSECO PROKOM SOPOT] - będzie chciał za wszelką cenę zapomnieć o porażce w pierwszym meczu w sezonie w Poznaniu, tam bowiem jeszcze w trzeciej kwarcie Kotwica prowadziła dziewięcioma punktami. Pod znakiem zapytania stoi występ Slavisa Bogavac [niedoszłego debiutanta w zespole, z którym wiązane są spore nadzieje] - Serba, który zareprezentował się świetnie w turnieju towarzyskim. - Decyzja, czy zagra należała będzie do trenera - dzień przed wyjazdem skręcił staw skokowy. Moim zdaniem handi jest bardzo niski jak na taki kurs.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
jakub_ch

jakub_ch


Liczba postów : 335
Age : 38
Skąd : Poznań
Registration date : 02/03/2009

Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Re: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 12:01 pm

Gram odwrotnie, nawet nie zabezpieczając się handicapem, kurs 2.85. Jak zagra Bogacevic, to jest pewne, jak nie - trochę mniej, ale stawiam na Inowrocław. Ogólnie mecz powinien być bardzo zacięty.
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Re: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 12:17 pm

jakub_ch napisał:
Gram odwrotnie, nawet nie zabezpieczając się handicapem, kurs 2.85. Jak zagra Bogacevic, to jest pewne, jak nie - trochę mniej, ale stawiam na Inowrocław. Ogólnie mecz powinien być bardzo zacięty.


Zobaczymy, być może masz rację.
Ja jednak zdania nie zmieniam, wiem, że w drużynie gości panują bojowe nastroje, mają w planach na samym początku sezonu zareprezentować się z jak najlepszej strony i wygrywać mecze jeden za drugim.

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na wynik Smile
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Re: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 7:23 pm

Koniec pierwszej kwarty. Strasznie dużo pkt. na pewno ciekawy mecz, miałeś racje - b. zacięty. Niemniej jednak... Kotwica prowadzenia od początku meczu nie oddała Razz

Przegra ten.. kto pierwszy opadnie z sił.

[29:27]
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Re: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 7:56 pm

54:47 po pierwszej połowie.
Spokojny nie jestem, ale wydaje mi się, że w tym momencie kotwica nie powtórzy błędu z Poznania..
Powrót do góry Go down
jakub_ch

jakub_ch


Liczba postów : 335
Age : 38
Skąd : Poznań
Registration date : 02/03/2009

Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Re: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 8:47 pm

Gratulacje Smile Było blisko dla Sportino, nie wytrzymali ciśnienia, zobaczę na statystyki, co poszło nie tak, przez długi czas dotrzymywali kroku. Trzeba przyjrzeć się Kotwicy... Wink
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Re: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 8:51 pm

gazda stach napisał:
Kotwica Kolobrzeg (-6.5) - Sportino Inowroclaw
Typ: 1
Kurs: 1.85


Zespół z Kołobrzegu - zdobywca pucharu polski [po pokonaniu ASSECO PROKOM SOPOT] - będzie chciał za wszelką cenę zapomnieć o porażce w pierwszym meczu w sezonie w Poznaniu, tam bowiem jeszcze w trzeciej kwarcie Kotwica prowadziła dziewięcioma punktami. Pod znakiem zapytania stoi występ Slavisa Bogavac [niedoszłego debiutanta w zespole, z którym wiązane są spore nadzieje] - Serba, który zareprezentował się świetnie w turnieju towarzyskim. - Decyzja, czy zagra należała będzie do trenera - dzień przed wyjazdem skręcił staw skokowy. Moim zdaniem handi jest bardzo niski jak na taki kurs.

Pozdrawiam.

FT 85:76 plus plus

UFF!

Dawno się tak nie emocjonowałem Razz Świetny mecz, wiem to mimo tego, że go nie oglądałem. Zwroty akcji, wiele pkt itd. Wystarczyła "trójka" w ostatnich sekundach i ani ja ani jakub_ch byśmy nie trafili. Zakończyło się jak zakończyło.

Spory plus.
[przepraszam za spam]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw Empty
PisanieTemat: Re: Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw   Kotwica Kolobrzeg  - Sportino Inowroclaw I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kotwica Kolobrzeg - Sportino Inowroclaw
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: