Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Korea Południowa - Senegal

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
dally




Liczba postów : 11
Registration date : 30/08/2009

Korea Południowa - Senegal Empty
PisanieTemat: Korea Południowa - Senegal   Korea Południowa - Senegal I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 11:37 am

Korea Południowa - Senegal
Typ: Korea Południowa
Kurs: 1,80
Stawka 2/10

Ktoś może pomyśli, że oszalałem i gram dwa spotkania towarzyskie mimo, że w ofercie jest znacznie więcej ciekawych zdarzeń, ale dziś postanowiłem zaufać dwóm krajom Azjatyckim (mam nadzieje, że nie będę żałował)
Koreańczycy pod wodzą Huh Junga-Moo będą podejmowali Senegal. Tygrysy Azji idą na rekord bowiem niepokonani są już od stycznia 2008 (kiedy to zanotowali porażkę z Chile 0:1). Od tamtego czasu zwyciężyli w 13 pojedynkach, a tylko raz zanotowali remis. Na to spotkanie Koreański szkoleniowiec powołał najsilniejszą kadrę z: Park Ji Sungiem, Park Chu-Youngiem oraz Lee Chung-Youngiem na czele.
Lwy Terangi mają więcej problemów. Nie zakwalifikowali się na MŚ w RPA, do tego w tym spotkaniu nie zagrają: Niang, Cisse oraz Diawarra których nie puścił Ol. Marsylia.

EDIT: FATALNE POMYŁKI


Ostatnio zmieniony przez dally dnia Sro Paź 14, 2009 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
djkruko




Liczba postów : 23
Registration date : 10/09/2009

Korea Południowa - Senegal Empty
PisanieTemat: Re: Korea Południowa - Senegal   Korea Południowa - Senegal I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 1:41 pm

dally napisał:
Korea Południowa - Senegal
Typ: Korea Południowa
Kurs: 1,80
Stawka 2/10

Ktoś może pomyśli, że oszalałem i gram dwa spotkania towarzyskie mimo, że w ofercie jest znacznie więcej ciekawych zdarzeń, ale dziś postanowiłem zaufać dwóm krajom Azjatyckim (mam nadzieje, że nie będę żałował)
Koreańczycy pod wodzą Guusa Hidinka będą podejmowali Senegal. Tygrysy Azji idą na rekord bowiem niepokonani są już od stycznia 2008 (kiedy to zanotowali porażkę z Chile 0:1). Od tamtego czasu zwyciężyli w 13 pojedynkach, a tylko raz zanotowali remis. Na to spotkanie Holenderski szkoleniowiec powołał najsilniejszą kadrę z: Park Ji Sungiem, Park Chu-Youngiem oraz Lee Chung-Youngiem na czele.
Lwy Terangi mają więcej problemów. Nie zakwalifikowali się na MŚ w RPA, do tego w tym spotkaniu nie zagrają: Niang, Cisse oraz Diawarra których nie puścił Ol. Marsylia.

Podsumowując postawie tutaj na gospodarzy, którzy napewno pamiętają, że to Senegal wyeliminował ich z MŚ 2002 i liczę, na małą zemstę z ich strony. Stawka niska, bowiem pamiętam, że to mecz towarzyski.

Normalnie wstyd:Pod wodzą Guusa Hiddinka i co związek rosyjski sie na to zgodził???
Powrót do góry Go down
dally




Liczba postów : 11
Registration date : 30/08/2009

Korea Południowa - Senegal Empty
PisanieTemat: Re: Korea Południowa - Senegal   Korea Południowa - Senegal I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 1:57 pm

Przepraszam wszystkich za analizę do tego spotkania :/ :/ :/
WSZYSTKO MI SIĘ POMYLIŁO :/
Powrót do góry Go down
dally




Liczba postów : 11
Registration date : 30/08/2009

Korea Południowa - Senegal Empty
PisanieTemat: Re: Korea Południowa - Senegal   Korea Południowa - Senegal I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 4:06 pm

dally napisał:
Korea Południowa - Senegal
Typ: Korea Południowa
Kurs: 1,80
Stawka 2/10

Ktoś może pomyśli, że oszalałem i gram dwa spotkania towarzyskie mimo, że w ofercie jest znacznie więcej ciekawych zdarzeń, ale dziś postanowiłem zaufać dwóm krajom Azjatyckim (mam nadzieje, że nie będę żałował)
Koreańczycy pod wodzą Huh Junga-Moo będą podejmowali Senegal. Tygrysy Azji idą na rekord bowiem niepokonani są już od stycznia 2008 (kiedy to zanotowali porażkę z Chile 0:1). Od tamtego czasu zwyciężyli w 13 pojedynkach, a tylko raz zanotowali remis. Na to spotkanie Koreański szkoleniowiec powołał najsilniejszą kadrę z: Park Ji Sungiem, Park Chu-Youngiem oraz Lee Chung-Youngiem na czele.
Lwy Terangi mają więcej problemów. Nie zakwalifikowali się na MŚ w RPA, do tego w tym spotkaniu nie zagrają: Niang, Cisse oraz Diawarra których nie puścił Ol. Marsylia.

EDIT: FATALNE POMYŁKI
Wynik 2:0 (1:0) plus plus plus
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Korea Południowa - Senegal Empty
PisanieTemat: Re: Korea Południowa - Senegal   Korea Południowa - Senegal I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Korea Południowa - Senegal
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: