Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Znicz - Prokom

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Znicz - Prokom Empty
PisanieTemat: Znicz - Prokom   Znicz - Prokom I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 2:02 pm

Znicz Jaroslaw - Asecco Prokom Gdynia (15.5)
Typ: 2
Kurs: 1.85

Pokrótce - ostatni mecz 1 kolejki. Kursy na wygraną gości oscylują pomiędzy 1.05 a 1.02. Mniejszego handi nie spotkałem. Tak więc, Prokom miał 3 opcje po zakończeniu ubiegłego sezonu. 1 - Sprzedać Logana, Woodsa czy Ewinga i walczyć w play-offach o mistrzostwo i w pucharach przegrać wszystkie spotkania. 2 - Zostawić w/w graczy i spokojnie zdobyć mistrzostwo polski, w pucharach wygrać 2 mecze. 3 - Sprowadzić Pepe Sow, Jan-Hendrik Jagla - potężnie wzmocnić zespół, zdobyć mistrzostwo polski i w pucharach zareprezentować się lepiej niż w ubiegłych latach... co trudne nie będzie Embarassed
Zespół gości będzie chciał pokazać swoją siłę i postraszyć rywali, a naprawdę ma czym. Do tego dochodzi sytuacja Znicza ... "Nie mieliśmy przygotowań przed sezonem" - słowa Kapitana drużyny.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Powrót do góry Go down
jakub_ch

jakub_ch


Liczba postów : 335
Age : 38
Skąd : Poznań
Registration date : 02/03/2009

Znicz - Prokom Empty
PisanieTemat: Re: Znicz - Prokom   Znicz - Prokom I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 10:26 pm

65:98

Bardzo łatwo wygrany mecz. Chciałem dopisać się do tego typu, ale wpadłem już po rozpoczęciu meczu. Sam zagrałem za spooorą kasę ten handi. Gratulacje!
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Znicz - Prokom Empty
PisanieTemat: Re: Znicz - Prokom   Znicz - Prokom I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 10:52 pm

No tak, spory prezent od buków Smile

Wygrana 33pkt robi wrażenie.
W pierwszej kwarcie była w pewnym momencie 17 pktowa różnica, skończyło się na 15.

FT: 65:98 plus

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Znicz - Prokom Empty
PisanieTemat: Re: Znicz - Prokom   Znicz - Prokom I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Znicz - Prokom
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: