Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Czechy - Polska

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
alfa




Liczba postów : 97
Registration date : 05/08/2009

Czechy - Polska Empty
PisanieTemat: Czechy - Polska   Czechy - Polska I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:03 pm

Czechy - Polska
Typ: 2
Kurs: 7.00

Ja wierzę do końca, wierzę że może stac się cud który da nam awans do MŚ. Kadra jest odmłodzona i w końcu zagramy bardzo ofensywnie, bo tylko to nam w tej sytuacji pozostaję.... Mam ogromną nadzieję w to że nie tylko ja w to wierzę ale piłkarze i trener również. Czesi nie są już tacy mocni jak byli, a przypominam że pierwsze spotkanie wygraliśmy, za to Polska myślę że może nie jest genialna ale jak dla mnie przynajmniej na papierze wygląda silniej niż za kadencji Leo. Najbardziej martwi mnie dosc eksperymentalna obrona, w takim zestawieniu grają pierwsze spotkanie oby było ono wygrane. Na pewno wiele osób nie zgodzi się z moją analizą ale cóż takie jest moje zdanie. Co do kursu to uwarzam że jest mocno zawyżony. Polacy wyjdą na to spotkanie bardzo mocno zmotywowanie takiej motywacji chyba jeszcze nie mieli w końcu walczą o życie i zmazanie złej plamy po katastrofalnych poprzednich spotkania. Są w stanie wygrac ten mecz zarówno ten jak i kolejny w środę u siebie ze Słowacją.
Aby awansowac musimy także patrzec jak zagrają nasi rywale mówię tu przede wszystkim o dzisiejszym spotkaniu Słowacja - Słowenia, Słowacy muszą wygrac najlepiej bardzo wysoko.

"Słowaków do zwycięstwa mobilizują także Czesi. Oni, podobnie jak my, walczą o zajęcie drugiego miejsca w grupie, premiowanego grą w barażach. Ponoć jeden z czeskich browarów obiecał piłkarzom Słowacji po 80 litrów piwa na głowę za zwycięstwo w sobotnim meczu. I choć Jan Mucha na co dzień nie pije alkoholu, to ...
- Jeśli się uda wygrać w sobotę, nie odpowiadam za siebie i za stan, w jakim w poniedziałek wylądujemy w Katowicach - uprzedza. Z pewnością nie chodziło mu o to, że wraz z kolegami przyleci pijany szczęściem. Jeżeli więc udałoby nam się wygrać w sobotę z Czechami, być może w środę, w decydującym meczu, przyjdzie nam się zmierzyć z "lekko niedysponowanym" rywalem?".

A więc nie pozostaję nic innego jak wierzyc bo wiara czyni cuda miejmy nadzieję że dzisiaj ten cud się ziści i przedłużymy nadzieję na awans.
Powrót do góry Go down
jakub_ch

jakub_ch


Liczba postów : 335
Age : 38
Skąd : Poznań
Registration date : 02/03/2009

Czechy - Polska Empty
PisanieTemat: Re: Czechy - Polska   Czechy - Polska I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:16 pm

Zgadzam się, no kurna, wygrają! A ja zgarnę 2 stówki, bo se zagrałem za 3 dyszki Wink A jak nie to trudno, leżę w domu kontuzjowany i nie pij ę to zaoszczędzam, więc se ciśnienie podniosę jeszcze zakładzikiem Very Happy
Powrót do góry Go down
gazda stach




Liczba postów : 124
Skąd : Jastrzębie Zdrój
Registration date : 23/03/2009

Czechy - Polska Empty
PisanieTemat: Re: Czechy - Polska   Czechy - Polska I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:33 pm

Hmm..

1 - "Naszą główną bronią będzie szybki kontratak" - słowa trenera Majewskiego. Bardziej defensywnie grać się nie da.
alfa napisał:
alfa napisał:
w końcu zagramy bardzo ofensywnie

yellow

2 - Spójrz na zestawienie obrony Polski w meczu ze Słowenią. Również graliśmy pierwszy raz, wtedy nikogo to nie martwiło.
alfa napisał:
alfa napisał:
Najbardziej martwi mnie dosc eksperymentalna obrona, w takim zestawieniu grają pierwsze spotkanie

yellow

3 - "Najprawdopodobniej w bramce stanie Jerzy Dudek" - Słowa trenera Majewskiego.
alfa napisał:
alfa napisał:
Kadra jest odmłodzona

yellow

4 - Krzynówek, Boruc, Żewłakow - Na pewno na papierze są to niżej notowani piłkarze niż powołani w miejsce nich przez Majewskiego. Nie będę podawał nazwisk bo nie pamiętam czy kiedyś tam nie byli już powołany, ale na pewno Grosicki czy jakiś inny 20latek z Ekstraklasy "na papierze" jest słabszy z Krzynówkiem.
alfa napisał:
alfa napisał:
przynajmniej na papierze wygląda silniej niż za kadencji Leo

yellow

Już się nie czepiam.

Ogólnie to argumenty masz kiepskie, niemniej jednak podzielam Twoje zdanie. Kurs jest zawyżony, sam dałbym 4.5-5. Również wierzę w awans Polaków.
Bardziej sugerowałbym się podejściem trenera jak i samych piłkarzy do tego spotkania oraz bardzo prawdopodobnym zlekceważeniu nas jako rywali będących w stanie wywieść z Pragi choć pkt.
Tak, wygraliśmy z nimi, więc już nie zlekceważą.
Tak, wygraliśmy z Portugalią (na tym samym stadionie, w takim samym stosunku), więc nas powinni nie zlekceważyć. Zlekceważyli!, choć dzisiaj wynik 2:2 najbardziej zadowoli ... Słoweńców...

Tyle, moim zdaniem nie przegramy tego meczu. Ważne będzie aby w pierwszych 15-20 minutach nie stracić gola. Wówczas można grać na live X ~4.0; 2 ~6.5 . Nasza młodzież będzie grała stremowana, mogą dostać w pierwszych akcjach gola, nawet 2. Doping kibiców nie będzie po naszej stronie, do tego dochodzi niezgranie, niepewność itd. itp. Jeśli jednak na początku uda nam się utrzymać korzystny wynik (a to w głównej mierze będzie zależało od dyspozycji rywali) to jesteśmy w stanie uwierzyć w siebie i Polacy pokarzą polskie oblicze ... chciałoby się powiedzieć piłki, ale nie wypada :p

Pozdrawiam i życzę powodzenia! king
Powrót do góry Go down
alfa




Liczba postów : 97
Registration date : 05/08/2009

Czechy - Polska Empty
PisanieTemat: Re: Czechy - Polska   Czechy - Polska I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 9:01 pm

Według mnie w bramce stanie Kowalewski. Napisałem też że na papierze wyglądamy silniej i dalej poddtrzymuje swoje zdanie, do reprezentacji nareszcie wkradła się świeżośc czego brakowało młodzi chłopcy będą chcieli się pokazac i wygrają to będzie piękny mecz coś w stylu meczu z Portugalią
Nie będzie dopingu hmmmm wątpie na dzisiejszym meczu ma byc pełen stadion, pewnie masz na myśli słowo bojkot reprezentacji.... wszystko ok ale kibice bojkotują nasz kochany PZPN( bojkot PZPN uważam za słuszny bo już mi się żygac chce jak na to wszystko patrze) a nie piłkarzy, prawdziwy kibic pojedzie na mecz i będzie dopingowac naszych. Na swoim przykładzie widzę że prawdziwy kibic zostanie zawsze kibicem nawet kiedy jego drużynie idzie źle, przed każdym meczem reprezentacji czuję coś czego nie da się opisac, podobne wrażenia mam jeszcze podczas gry naszych klubów w Europie. Ale reprezentacji nic nie zastąpi, bez niej życie było by gorsze.

DO BOJU POLSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

PRAWDZIWY KIBIC BĘDZIE ZAWSZE KIBICEM NIGDY NIE ODWRÓCI SIĘ OD SWOJEJ DRUŻYNY SZCZEGÓLNIE W TYM MOMENCIE KIEDY ONA POTRZEBUJE POMOCY.

DO BOJUUUUUUUUUU RAZEM WYGRAMY

ŁĄCZMY SIĘ W SIŁĘ

POLSKAAAAAAAAAAAAAAA
Powrót do góry Go down
jakub_ch

jakub_ch


Liczba postów : 335
Age : 38
Skąd : Poznań
Registration date : 02/03/2009

Czechy - Polska Empty
PisanieTemat: Re: Czechy - Polska   Czechy - Polska I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 11:11 pm

2:0 na dziesięć minut przed końcem.Przestałem oglądać, bo aż żal dupę ściska...
Powrót do góry Go down
colo

colo


Liczba postów : 174
Registration date : 08/10/2009

Czechy - Polska Empty
PisanieTemat: Re: Czechy - Polska   Czechy - Polska I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 12:41 am

jakub_ch napisał:
2:0 na dziesięć minut przed końcem.Przestałem oglądać, bo aż żal dupę ściska...

dobrze zrobiles Smile

ja postawilem na czechow i dodalem do tego serbie calkiem niezly kuponik spox
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czechy - Polska Empty
PisanieTemat: Re: Czechy - Polska   Czechy - Polska I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czechy - Polska
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polska - San Marino
» Polska - Grecja
» Wielka Brytania - Polska
» 21.03.2009 Planica 10.15 Polska - Rosja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: