Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum

Forum
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Davydenko - Cilic

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
filipeque




Liczba postów : 73
Age : 35
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 25/09/2009

Davydenko - Cilic Empty
PisanieTemat: Davydenko - Cilic   Davydenko - Cilic I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:40 pm

Martin Cilic - Novak Djokovic 1 @ 3.00 / betsson


Chcialem od razu poinformowac, ze nie jest to pewny i łatwy mecz, tam może wygrac kazdy, to po prostu moje przeczucie Wink


Juz jutro zostanie rozegrany finał w Pekinie.
Zmierza się ze sobą chortwa - Cilic (15) oraz serb Djokovic (2).
Obydwaj grają bardzo dobrze w całym turnieju - Djokovic, tak jak na niego przystało, oraz Cilic który nas bardzo zaskakuje.
Chorwat wygrał wczoraj jak chciał z hiszpanem Nadalem, co jak wiemy było bardzo dużą niespodzianką, ale nie wygral tego przypadkowo, wyrażna wygrana 6:1, 6:3, hiszpan nie miał nic do powiedzenia. Wyeliminował rowniez bardzo dobrze grającego Nickolaya Davyndeko, który jest bardzo mocny na hardzie. Tutaj nie ma mowy o przypadku i szczesciu chorwata, jest po prostu w bardzo dobrej formie i z meczu na mecz udowadnia swoją dobrą dyzpozycje.
Djokovic tez nie miał łatwej drogi do finału, musiał wygrac z Sodelingiem oraz Verdasco - Ci dwaj panowie sa bardzo silni na hardzie, ale serb łatwo wygrał z Soda(2-0), z Verdasco było troche cięzej, ale tez sobie poradzil (2-1).
Ciezko tutaj wychwycic jakies slabe punkty serba, gra naprawde dobrze i dlatego taki kurs na niego a nie inny, ale uwazam, ze chorwat jest w stanie wygrac ten mecz i kurs 3.00 jest bardzo dobrym kursem Wink Dlatego ja skorzystam i zobaczymy co z tego wyjdzie.



Mój typ : 1


Powodzenia !!
Powrót do góry Go down
http://www.typujznami.pl
ARMIZ




Liczba postów : 138
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 02/03/2009

Davydenko - Cilic Empty
PisanieTemat: Re: Davydenko - Cilic   Davydenko - Cilic I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 10:51 am

Dobra robota plus
Powrót do góry Go down
http://www.insider.forumpolish.com
 
Davydenko - Cilic
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Del Potro J.M - Cilic M.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum :: Typ Dnia-
Skocz do: